0850 303 00 16

Slayt 1
slayt-6 #
SLAYT 3 #
slayt-5 #
slayt-5 #
SLAYT-6 #

Güvenli ve Huzurlu Seyahatin Tek Adresi Ukba Turizm

Misafirlerimize aile ortamında sevgi ve hoşgörü ile ömür boyu unutamayacakları tatlı hatıralar yaşatmak, ülkemizde ve uluslararası sahnede ilklerin, yeniliklerin en iyi seyahat ve etkinlik şirketi olmak. Ukba Turizm olarak misafirlerimize , kurumsal müşterilerimize ve uluslararası seyahat şirketlerine, aile atmosferinde, yeniliğe ve sürekli daha ileriye , daha iyiyi sunmayı sorumluluk bilen bir şirketiz.
EXCURSIONS
SEE ALL
 • 17Jul
  85 TL NAMAZGAH TABYALARI MECİDİYE TABYASI MECİDİYE ŞEHİTLİĞİ ve SEYİT ONBAŞI’nın heykeli ŞEHİTLER ABİDESİ YAHYA ÇAVUŞ ANITI VE ŞEHİTLİĞİ 57. ALAY ŞEHİTLİĞİ, ŞAHİNDERE HASTANE ŞEHİTLİĞİ, BOMBASIRTI. CONKBAYIRI (MUSTAFA KEMAL’İN SAATİ’NİN PARÇALANDĞI YER VE GÖZETLEME YERİ) YENİ ZELANDA ANITI.
 • 22Jul
  Kapadokya’yı yaşamak isteyenlere... şok fiyatla 180 tl
 • 04Jun
  Belirtilen yerlerde buluşarak Eskişehir’e hareket ediyoruz. Ortasından Porsuk Çayı geçen , içerisinde Osmangazi Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi'nin bulunması nedeniyle bir öğrenci kenti görünümünde olan kent Eskişehir'e öğlen saatlerinde varıyoruz. Gezimizin ilk durağı olan Şelale Park ile başlıyoruz.
 • 07Jul
  KALİTELİ VE GÜVENLİ SEYAHATİN TEK ADRESİ UKBA TURİZM'LE ÖZEL FİYATIMIZ (( 55 TL ))
 • 29May
  PAMUKOVA--GEYVE---ADAPAZARI HARAKETLİ. ŞOK FİYAT ACIK BÜFE KAHVALTILI..